MAM maitinimo rinkinys su pientraukiuMAM maitinimo rinkinys su pientraukiu- stiliaus, technologijų ir medicinos žinių derinys!
Viskas, ką būtina turėti maitinimo pradžiai- vienoje vietoje!

Prekės ženklas
MAM

52,90 €

66,90 € su PVM

-14,00 €

Sumažinta kaina!

MAM maitinimo rinkinys su pientraukiu- stiliaus, technologijų ir medicinos žinių derinys!

Rinkinį sudaro:
* 1 x rankinis pientraukis;
* 4 x 160 ml buteliukai su 0m+ žinduku;
* 3 dangteliai- uždėjus juos ant buteliukų turėsite indelius pienuko saugojimui;
* 3 indeliai su užsukamais dangteliais- pienuko laikymui ir šaldymui;
* 1 x žnyplutės;
* 2 silikoniniai antspeniai su sterilizuojama dėžute;
* 10 vienkartinių įklotų į liemenėlę.

 Rankinis MAM pientraukis sukurtas su meile, jis gali būti pritaikomas pagal INDIVIDUALIUS poreikius. Rankiniu pientraukiu nutraukti pieną malonu dėl trijų priežasčių:
* Sukamas ratukas leidžia nustatyti pageidaujamą nutraukimo stiprumą: Pieno nutraukimo stiprumą be vargo galima nustatyti pagal poreikį. Pasukus į dešinę iki galo, vakuumas užlaikomas iki trijų sekundžių. Ši pozicija leidžia greitai ir paprastai nutraukti didelį kiekį pieno.
* Nustatomas piltuvėlis su minkštais įdėkliukais: Piltuvėlis yra užapvalintais kraštais ir sukiojamas. Taip galima nusistatyti patogiausią poziciją. Minkšti piltuvėlio įdėkliukai leidžia jį užfiksuoti ir nedirgina odos.
* Paprasta surinkti- rankinį pientraukį sudaro tik 4 dalys. Todėl labai lengva jį greitai surinkti ir plauti.

 MAM žalių atspalvių dekoruoti ir inovatyvūs buteliukai su patentuota Anti-Colic sistema- mediniciniais tyrimais įrodyta, jog ventiliuojamo atsukamo dugno dėka geriant iš MAM buteliuko diegliukai kūdikiams sumažėja net 80% !
Rezultatas- malonus valgymas ir ramios naktys.

IŠSKIRTINUMAS- buteliukus galima sterilizuoti tiesiog mikrobangų krosnelėje- nereikia sterilizatoriaus. Tereikia į buteliuko dugną įpilti 20 ml vandens, į jį įstatyti žinduką su sriegiu, uždėti buteliuko pagrindą ir dangtelį ant viršaus. Tuomet įdėti į mikrobangų krosnelę trims minutėms ir nustačius 500-1000W stiprumą.
Išskirtiniai buteliuko gaubteliai- sugraduoti mililitrais, todėl juos galima naudoti kaip matavimo indelius.

MAM antspeniai yra trumpalaikė pagalba žindant. Juos naudojant kūdikiams lengva gerti, nes tai toks pažįstamas jausmas dėl minkšto it šilkas paviršiaus ir natūralios formos.  Žindant jaučiamas maksimalus kontaktas su oda.

MAM įklotais į liemenėlę galima pasikliauti, nes jie ilgiau išlieka sausi. Žindančios motinos dėl to puikiai jaučiasi. Jie ypač ploni ir diskretiški. Taip pat minkšti ir laidūs orui. Užtikrina maksimalų sugėrimą.

Motinos pienas labai vertingas. Todėl labai svarbu jį tinkamai ir saugiai laikyti. Tam skirtas MAM laikymo indai leidžia be vargo pasirūpinti motinos pieno atsargomis. MAM indelių savybės:
* galima labai dažnai plauti ir sterilizuoti;
* galima laikyti šaldytuve arba šaldymo kameroje, taip pat tinka keliaujant;
* užrašai tam skirtame laukelyje nuplaunami, todėl kiekvieną kartą galima užrašyti aktualią datą.

 

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra.

Rašyti atsiliepimą

MAM maitinimo rinkinys su pientraukiu

MAM maitinimo rinkinys su pientraukiuMAM maitinimo rinkinys su pientraukiu- stiliaus, technologijų ir medicinos žinių derinys!
Viskas, ką būtina turėti maitinimo pradžiai- vienoje vietoje!