Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

MAM maitinimo ir sterilizavimo rinkinys su šepetėliuMAM maitinimo ir sterilizavimo rinkinys- stiliaus, technologijų ir medicinos žinių derinys!

Prekės ženklas
MAM

65,50 €

MAM maitinimo ir sterilizavimo rinkinys- stiliaus, technologijų ir medicinos žinių derinys!

Rinkinį sudaro:
* 1 x rankinis pientraukis;
* 2 x 260 ml buteliukai su 0m+ žindukais;
* 2  x 160 ml buteliukai su 0m+ žinduku;
* 1 x sterilizatorius, skirtas sterilizuoti ir mikrobangų krosnelėje, ir šaltame vandenyje;
* 1 x žnyplutės;
* 1 x silikoninis buteliukų šepetėlis;
* 4 x buteliuko žindukai (vidutinės tėkmės, skirti nuo 2 mėnesių amžiaus);
* 2 x 0-2mėn START čiulptukai.

Rankinis MAM pientraukis sukurtas su meile, jis gali būti pritaikomas pagal INDIVIDUALIUS poreikius. Rankiniu pientraukiu nutraukti pieną malonu dėl trijų priežasčių:
* Sukamas ratukas leidžia nustatyti pageidaujamą nutraukimo stiprumą: Pieno nutraukimo stiprumą be vargo galima nustatyti pagal poreikį. Pasukus į dešinę iki galo, vakuumas užlaikomas iki trijų sekundžių. Ši pozicija leidžia greitai ir paprastai nutraukti didelį kiekį pieno.
* Nustatomas piltuvėlis su minkštais įdėkliukais: Piltuvėlis yra užapvalintais kraštais ir sukiojamas. Taip galima nusistatyti patogiausią poziciją. Minkšti piltuvėlio įdėkliukai leidžia jį užfiksuoti ir nedirgina odos.
* Paprasta surinkti- rankinį pientraukį sudaro tik 4 dalys. Todėl labai lengva jį greitai surinkti ir plauti.

MAM sterilizatorius specialiai pritaikytas visiems MAM buteliukams, žindukams ir kitiems kūdikių produktams sterilizuoti. Skirtas sterilizuoti mikrobangų krosnelėje ir šaltame vandenyje.
* Per 5 minutes sterilizuoja iki 6 buteliukų. Produktai uždarame sterilizatoriuje sterilūs išlieka iki 24 val.
* Didelis pajėgumas 2 lygmenimis;
* Turi nuvarvėjimo funkciją;
* Tinka daugumai mikrobangų krosnelių;
* Skersmuo: 28 cm / aukštis: 16,5 cm;
* Skirtas sterilizacijai šaltame vandenyje;
* Turi specialias žnyplutes, skirtas sterilioms dalims išimti ir surinkti.

MAM žalių atspalvių dekoruoti ir inovatyvūs buteliukai su patentuota Anti-Colic sistema- mediniciniais tyrimais įrodyta, jog ventiliuojamo atsukamo dugno dėka geriant iš MAM buteliuko diegliukai kūdikiams sumažėja net 80% !
Rezultatas- malonus valgymas ir ramios naktys.

IŠSKIRTINUMAS- buteliukus galima sterilizuoti tiesiog mikrobangų krosnelėje- nereikia sterilizatoriaus. Tereikia į buteliuko dugną įpilti 20 ml vandens, į jį įstatyti žinduką su sriegiu, uždėti buteliuko pagrindą ir dangtelį ant viršaus. Tuomet įdėti į mikrobangų krosnelę trims minutėms ir nustačius 500-1000W stiprumą.
Išskirtiniai buteliuko gaubteliai- sugraduoti mililitrais, todėl juos galima naudoti kaip matavimo indelius.

MAM silikoniniai ortodontiniai START čiulptukai  simetriniu snapeliu. Čiulptuko snapelis yra išskirtinis- MAM užpatentavo šilko minkštumo snapelius 'Silk Teat', ir tai vieninteliai rinkoje tokio minkštumo snapeliai, kitų gamintojų silikoniniai snapeliai nėra tokie minkšti.
Lengvas, forma idealiai prisitaiko prie kūdikio veido formų. Čiulptuko vidinis paviršius neprisispaudžia prie odos, o didelės ertmės leidžia jai kvėpuoti.

MAM ypatingai minkštas silikoninis buteliukų ir žindukų šepetėlis.
UŽTIKRINTA 100 %- nebus jokių įbrėžimų !
NAUJOVĖ- inovacinių silikoninių šerių dėka buteliukų plovimas bus paprastas ir lengvas. Silikoniniai šereliai yra itin lankstūs, jie prisitaiko bet kokio buteliuko ar gertuvėlės sienelių.
Struktūrinės formos kita šepečio pusė sukurta patogiam žindukų plovimui.

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra.

Rašyti atsiliepimą

MAM maitinimo ir sterilizavimo rinkinys su šepetėliu

MAM maitinimo ir sterilizavimo rinkinys su šepetėliuMAM maitinimo ir sterilizavimo rinkinys- stiliaus, technologijų ir medicinos žinių derinys!