Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

BabyOno šepečio ir šukų komplektasBabyOno natūralių šerių šepečio ir šukų komplektas, skirtas mažyliams nuo gimimo (0m+).

Prekės ženklas
BABYONO

3,10 €

3,80 €

-0,70 €

Sumažinta kaina!

BabyOno šepečio ir šukų komplektas, skirtas mažyliams nuo gimimo (0m+).

Šepetys pagamintas iš natūralių kiaulės ir ožkos šerių, kurie nedirgina odos ir neįelektrina plaukučių. Be to, šeriai – itin minkšti, todėl nepažeis jautrios kūdikio odelės. Puoštas spalvingu paveikslėliu, patraukiančiu kūdikio dėmesį ir šukavimąsi paverčiančiu linksmu užsiėmimu.

Šukų dantukai yra užapvalintais galiukais, todėl jos nesubraižys mažylio odos.

Abi šukavimo priemonės yra apvalių formų, todėl jų naudojimas yra visiškai saugus. Reguliarus galvos masažavimas stiprina plaukus ir spartina jų augimą.

 Kaip prižiūrėti kūdikio plaukus ir galvos odą?

Kūdikio plaukučiai yra kur kas plonesni, trapesni, gležnesni nei suaugusiųjų, labiau reaguoja į išorinius dirgiklius, o galvos odelė yra itin jautri, linkusi sausėti, pleiskanoti. Todėl svarbu skirti ypatingą dėmesį mažylio plaukų ir galvos odos priežiūrai.

Kaip plauti kūdikio galvelę?

Norint tinkamai pasirūpinti plaukučiais ir galvos oda reikėtų itin atsakingai rinktis šampūną. Geriausiai naudoti specialiai kūdikiams skirtas plaukų plovimo priemones, kurios yra švelnios, pritaikytos jautriai odai, nedirgina akių, nealergizuoja. Galvą plauti rekomenduojama maždaug tris kartus per savaitę. Šlapius plaukučius reikėtų švelniai nusausinti rankšluosčiu. Džiovintuvo naudojimas gali pažeisti plaukų šaknis, išsausinti odą. Todėl jo geriausiai vengti.

Kaip šukuoti mažylio plaukučius?

Labai svarbu pasirinkti tinkamas šukas. Jų dantukai turėtų būti užapvalintais galiukais arba turėti rutuliukus galuose. Šukavimas aštriomis, smailiomis šukomis gali pažeisti, sužaloti galvos odą. Be to, pravartu turėti šepetį su minkštais, natūralios sudėties šereliais. Juo itin patogu šukuoti trumpus plaukučius, nėra rizikos pažeisti galvos odelę. Šukuoti reikėtų 2-3 kartus per dieną. To visiškai užtenka, kad būtų suaktyvinama kraujo apytaka, plaukas būtų geriau maitinamas, sveikiau augtų.

Ką daryti, jei susidarė pleiskanų luobelė?

Nepaisant rūpestingos priežiūros, dažnai tėvai susiduria su tokiomis problemomis kaip mažylio galvos odos pleiskanojimas ar susidariusi pleiskanų luobelė. Į tai nereikia numoti ranka, tačiau neverta ir išsigąsti – tai dažniausiai gana lengvai išsprendžiama problema. Prieš maudynes mažylio galvos odelę patepkite specialiai kūdikiams skirtu aliejumu ir palikite kelioms minutėms, kad geriau susidrėkintų. Maudynių metu sušlapinkite plaukučius ir atsargiai šukuokite šukomis su apvalintais dantukais. Procedūrą gali tekti pakartoti keletą kartų. Svarbu nešukuoti sausos, nesudrėkintos galvelės – taip galite pažeisti mažylio odą. Kilus neaiškumų, visuomet pasikonsultuokite su gydytoju.

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra.

Rašyti atsiliepimą

BabyOno šepečio ir šukų komplektas

BabyOno šepečio ir šukų komplektasBabyOno natūralių šerių šepečio ir šukų komplektas, skirtas mažyliams nuo gimimo (0m+).

30 kitų prekių šioje kategorijoje: